Stosowanie tabletek Mywy a krwawienie z odstawienia

witam, mam problem, od wóch dni biorę białe tabletki MYWY, dzis dostałam okres, z głupoty wziełam różową z nowego opakowania i biała.i nie wiem jaka jutro wziąść ?

Aleksander Ropielewski

Proszę brać tabletki różowe a po ich wybraniu przez 3 dni przyjmować białe tabletki, a dnia 4-go nie przyjmować tabletki i ponownie rozpocząć przyjmowanie różówych tabletek z kolejnego opakowania. Białe tabletki to tabletki placebo, nie zawieraja środka leczniczego i nie ma problemu, jeżeli ją Pani pominie.