Stosowanie tabletek przeciwbólowych przed miesiączką

Witam,pisze z pytaniem bo niestety mój ginekolog nie jest w stanie mi pomóc powiedział ,żebym kilka dni przed miesiaczka brała tabletki przeciwbólowe.Tak z tydzień może 10 dni przed miesiaczka strasznie boli mnie brzuch.Mam problemy przez to z wypróznianiem co podwaja dolegliwości zauważyłam , że im bliżej miesiączki tym (sprawdziłam palcem u to to jest przyczyną bólu) niżej jest jakaś golka na początku twarda potem robi się miękka i jest lekko wklesla. Czytałam o tym i to normalne podobno .. .

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne. proponuje ponownie udać się do lekarza ginekologa.