Swędzące krostki pojawiające się na piersiach, plecach

witam Od 3 dni zaczeły pojawiać sie u mnie małe swędzące krostki , pierwszego dnia na piersiach , potem troche na plecach a teraz i na udach . Nie jest ich dużo ale bardzo swędzą i jest ich z dnia na dzien coraz więcej . Mysle ze to nie na tle alergicznym ponieważ nic nowego nie jadłam i środki chemiczne też mam od lat takie same .Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Witam! Niestety, ale na podstawie takiego opisu, bez oglądania pacjenta, nie jestem w stanie nic powiedzieć. Dermatologia jest trochę bardziej skomplikowana niż się to wydaje pacjentom. Przed postawieniem diagnozy, należy pacjenta dokładnie obejrzeć, zebrać starannie wywiad, inaczej nie da rady nikogo wyleczyć. Gdybyśmy mogli na podstawie takich opisów leczyć, zapewniam Panią, że można by było zamknąć wszystkie poradnie i leczylibyśmy pacjentów przez internet. Niestety nie da rady, dlatego musi się Pani udać do dermatologa.
Pozdrawiam!