Swędzenie głowy i krosty wokół szyi i na plecach

witam często swędzi mnie głowa a nie myje tak rzadko żeby miał mnie swędzić dodam że wokół szyji i na plecach trochę mam krost i one też mnie swędzą głowa mnie tak swędzi i bardzo się przez to denerwuję

Dzień dobry, sugeruję udać się do dermatologa, który dokładnie obejrzy skórę głowy i zmiany na plecach i zaproponuje odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica