Świąd brodawek, bolesność brzucha a ryzyko ciąży

Hallo :) od paru dni mam straszne boje po lewej stronie brzucha tak jak by lewy jajnik to byl i strasznie swedza mnie brodawki. dzis robilam test ciazowy i wyszedl negatywny moj okres dostalam 24.12.2014 grudnia i troche za szybko bo normalnie dostaje zawsze 28.12.2012 i zawsze mialam go 7dni a teraz byl on strasznie krotki 4-5dni .prosze o pomoc . mam 19lat i sie strasznie martwie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pano, raczej na pewno nie sa to objawy ciąży. Ból moze byc spowodowany wieloma przyczynami. Zalecam na początek wizyte u ginekologa celem oceny jajników. Pozdrawiam