Świerzb w przebiegu astmy u 20-latki

Witam,miesiac mieszkalam u mojego narzeczonego, oboje jestesmy astmatykami w tym moj TZ ma alergie skorna objawiajaca sie krostkami malutkimi z taka jakby woda,smarowal mascia i przeszlo. Bedac tam zaczelo sie i umnie jednak moja mama powiedziala ze to swierzb. Krostki wygladaja jak kaszka,sa na dloni swedzi ciagle tez na lydkach plecach,pod piersiami nie tylko w nocy czy jak jest cieplo.Boje sie ze to to, jednak jak nie drpaie to nie swedzi, na wszelki wypadek smaruje octem ale to nic nie daje

Witam, nie można wykluczyc świerzbu. Najlepiej przeprowadzić odpowiednie leczenie np novoscabinem 2xdz przez 3 dni , potem kąpiel, zmiana odzieży, pościeli. Jeżeli leczenie okaże się niewystarczające proszę zgłosic się do lekarza po inny lek. Pozdrawiam