Szanse na ciążę po krótkim stosunku w czasie dni płodnych

Dzisiaj uprawiałem sex z dziewczyna ale był on bardzo krótki. Moje nasienie jej nie dotknęło ale boje sie o prejakulat. Jakie są szanse na zajście w ciążę i czy w ogóle one są ( dziewczyna ma dni płodne )?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. Szansa na ciążę po takim zbliżeniu istnieje.