Szanse na ciążę przy stosunku przerywanym

Okres 1listopad (3dni ) cykl 30 dni, kochalam sie z mezem tydzien temu i dzis ( stosunek przerywany ale okolo 3 razy w odstepach godziny) jaka szansa na ciaze? Pozdrawiam;)

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego czy doszło do ejakulacji w trakcie stosunku, prawdopodobieństwo w dniach płodnych szacuje się do ok 30% przy pełnym, nieprzerywanym stosunku, natomiast przy stosunku przerywanym jest odpowiednio niższe.