Szybkie męczenie się, ból w klatce piersiowej, wzdęcia i kłujące bóle brzucha a wynki badań

Witam, od ponad 4 miesięcy nie czuję się dobrze. Zrobiłam więc sobie prywatnie badania. Prosiłabym o pomoc w interpretacji. PH-7 KETONY-15 Vit.d3-19.00ng/ml NEUT-2.1 NEUT%-38.1% LYMPH-3.0 LYMPH%-54.2% EO-0.1 EO%-1.7% BASO-0.0 BASO%- 0.7 PDW-16.3 MPV-8.5 P-LCR-25.0% wypisałam tylko te które odbiegają od normy. Proszę o pomoc, czego może być to objawem? jestem bardzo męczliwa, mam bóle w klatce, wzdęcia oraz kłujące bóle z lewej strony brzucha. Tarczyca OK, elektorlity, MG, OB, CRP również.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże w zaburzeniach układu sercowo-naczyniowego nie mających odzwierciedlenia w badaniach krwi. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który dokona interpretacji wszystkich wyników badań.