Wynik badania krwi i wzrost LYMPH%

Witam, mam 21 lat, na przełomie ostatnich trzech lat zauwazyłam w badaniach krwii wzrost z roku na rok LYMPH%, jaka może być tego przyczyna? Załączam wyniki które odbiegają od norm, reszta jest w porządku: PH-7 KETONY-15 Vit.d3-19.00ng/ml NEUT-2.1 NEUT%-38.1% LYMPH-3.0 LYMPH%-54.2% EO-0.1 EO%-1.7% BASO-0.0 BASO%- 0.7 PDW-16.3 MPV-8.5 P-LCR-25.0% od jakiegoś czasu męczy mnie powracająca grzybica paznokci u stóp, nie wiem czy to może mieć związek. Obawiam się białaczki przez te wyniki

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza, choć wyniki te nie sugerują białaczki. Limfocytoza może wynikać z infekcji.