Tabletki brałam regularnie, więc dlaczego nie mam okresu?

Od dwóch lat przyjmuję te same pigułki i wszystko było w porządku aż do wczoraj. Okres zawsze dostawałam czwartego dnia po skończeniu blistra, dziś kończy się 5 dzień, a okresu w dalszym ciągu nie ma. Pigułki brałam o stałych porach i nigdy żadnej nie pominęłam, więc nie wiem co się mogło stać. Dlatego bardzo proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam

Krwawienie z odstawienia nie musi występować w każdej przerwie między opakowaniami. Nie jest to nic niepokojącego. Proszę dalej brać regularnie tabletki w systemie 21+7. Jeżeli w następnej przerwie nie wystąpi krwawienie, może się Pani skonsultować ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam