Torbiele wykryte w 5. tygodniu ciąży

Witam, jestem w kropce... ponieważ nie wiem co mam robić: jestem w 5 tyg. ciąży i mam torbiela 5/7cm na prawym jajniku. Byłam u dwóch lekarzy i jeden powiedział że mam brać tabletki i on się wchłonie a drugi abym żadnych tabletek nie brała i on ma pęknąć. Co mam robić? proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się ponownie do ginekologa. Bez badania nie można nic powiedzieć.