Trauma po poronieniu

Blisko dwa miesiące temu poronilam. Od tamtej pory stracilam sens życia. Nie mam wsparcia w bliskich a narzeczony nie zauważa mojego problemu. Gdy widzi ze płacze powtarza ze wszystko będzie dobrze. Dobija mnie widok kobiet w ciąży, małych dzieci, a nawet artykułów dla dzieci. W nocy mam koszmary (śni mi się dziecko które ktos wyrywa mi z rąk. ) czy to depresja? I czy potrzebna mi pomoc specjalisty.?

tak, potrzebna pomoc,odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Strata dziecka to traumatyczne przeżycie. Pani stan pokazuje, jak trudne było to dla Pani doświadczenie. Dlatego też nie powinna Pani pozostawać sama z emocjami, których Pani doświadcza. Może poszukać Pani pomocy w kontakcie indywidualnym z psychoterapeutą albo na grupie wsparcia dla osób po stracie dziecka, tzw. Aniołkowych Rodziców .