Trudności życiowe i zanik sensu życia

Witam życiowo dzis nie moge sie odnalezc jestem po niewyjasnionej smierci mojego walcze z opcja komornicza i potem przeszlam nowotwór mozgu z dzieckiem nie moge sie dogadac a teraz rozeszlam sie z 1meszczyzna po moim jak to jest prawidłowo powiem szczeze ze nie widze sensu życia z wszystkim staralam sie walczyc ale widze ze nie daje rady nie wiem czy panstwo pomozecie wiem na swiecie ludzie maja gorzej zdaje sobie sprawe ale ja juz sama nie daje rady pozdrawiam

Witam,
to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam serdecznie, myślę że koniecznie powinna Pani skorzystać z pomocy
psychoterapeuty lub psychologa, jeżeli nie może Pani sobie sama poradzić.
Im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam i życzę wyjścia z tej trudnej systuacji