Twarde guzki na głowie i zgrubienie na węzłach chłonnych

Witam! Jakieś 4 dni temu zlokalizowałem twardego guzka na mojej głowie (część potyliczna). Zlekceważyłem to, myśląc, że coś mnie ugryzło. Dwa dni potem w trakcie oględzin głowy znalazłem drugiego (część ciemieniowa). Następnego dnia udałem się do lekarza pierwszego kontaktu. Ten nie wiedząc z czym ma do czynienia wysłał mnie na RTG. Jutro odbieram wyniki. Dzisiaj zaś wyczułem zgrubienie (kolejny guzek?) na węzłach limfatycznych szyi. I tu moje pytanie. Czy ma to związek z głową i czy to kostniak

Nie można udzielic odpowiedzi bez badania Pacjenta
"guzowatość potyliczna" to fizjologiczne zgrubienia kości w tej okolicy
Może nie ma powodów do niepokoju
Lekarz oceni obiektywnie w czasie badania.