Twardy, ruchliwy guz na piersi

Mam guza na piersi. Lekarz ginekolog powiedzial ze jest twardy ma ok 3cm i jest ruchliwy czekam ma mamografie i usg co to moze byc za guz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany guz może mieć wiele przyczyn. Może być to zarówno guz łagodny jak i złośliwy. Proszę nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie przeprowadzić diagnostykę zaleconą przez lekarza prowadzącego.