Ucisk w gardle, problemy z głębszym oddechem, ból oczu, stany lękowe i zaburzenia koncentracji

Witam, od kilku dni mam jakiś dziwny ucisk w gardle i nie moge nabrać głebszego oddechu. Bola mnie również oczy (jakby ciezkie powieki) wczoraj mialam troche opuchniete. Nie moge sie skoncetrowac na niczym. Rownież codziennie mam jakies stany lekkowe, ze mam raka albo jakas inna chorobe i umre. Boje sie sama zostawac. mam 1,5 roczne dziecko i ciezko jest sie nim zajmowac przy takich objawach....

Psychologia

Aby poczuć się lepiej, zadbać o siebie i dziecko powinna Pani zgłosić się do lekarza psychiatry bądź psychologa. Jak sama Pani stwierdziła ciężko jest tak funkcjonować przy małym dziecku, dlatego też tym bardziej powinna Pani poszukać pomocy by polepszyć swój komfort życia. Pomocy psychologicznej i/lub psychiatrycznej może Pani szukać w Poradniach zdrowia psychicznego lub prywatnych gabinetach.