Ucisk worka oponowego w wyniku rezonansu a możliwość rehabilitacji
WITAM Proszę o odp w rez kr szyjnego opisano że mam największy stopień ucisku worka oponow i wys na poz C6/7 i jest dokanał centr prawobocz przepuk-krążka która z nawarstwieniami kostnymi na tyl-bocz kraw trzonów uciska worek oponowy po str prawej i obustr red przestrzenie otw międzykręgowych krążek jest obniż i nierów widoczne są cechy sklerotyzacji z ognisk zwyr tłuszczowego. Na poz C5/6 wyst równomier ucisk worek oponowego i miern obustr red przestrz między kręg. Jak mam to rechabiltować

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na dośc zaawansowane zmiany o charakterze przeciążeniowym i zwyrodnieniowym. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem, gdyż może być wskazany zabieg operacyjny.