Uciskowe bóle głowy po leku Abilify

Pare lat lecze sie na schizofrenie. Ostatnio mam uciskowe bóle głowy. Biore lek Abilify. Czy po tym leku mogą występować takie objawy? Czy to po jakimś czasie to minie?

Piotr Pilarski

Tak, ten lek może wywoływać bóle głowy jednak zwykle Pacjenci reagują na niego lepiej niż na inne. Sugeruję jeszcze przyjmować ten lek, jeśli po miesiącu objawy nie miną warto rozważyć zamianą na inny.

Pozdrawiam.