Uczucie ciężkości na żołądku, wymioty i bóle jajników

Witam, mam 19 lat, waże 55 kg przy 164 cm wzrostu. Pierwszy posilek jem około 13. sa to zwykle dwie kanapki i kawa od której zaczyna, koło 16 jem lub nie obiad z rodzicami. Najczesciej robię się głodna około 20-21 i duzo zjadam a później mi ciężko i wymuszam wymioty. Zauważyłam ze czesto bolą mnie jajniki i jest mi niedobrze w nocy. Co robić?

Witam,
Proponuję przede wszystkim wizytę u dietetyka. Nieregularne posiłki mogą przyczyniać się do sensacji jelitowych. Pani dolegliwości mogą mieć pochodzenie zarówno ginekologiczne jak i pokarmowe, dlatego konieczne jest zbadanie przez lekarza pierwszego kontaktu.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem i gastrologiem. Objawy są mało charakterystyczne aby udzielić jednoznacnzej odpowiedzi.