Uczucie gorąca w brzuchu i nieprzyjemny zapach z ust

Dzień dobry Od wrzesnia zmagam sie dziwnymi objawami, dziwne uczucie gorąca w brzuchu, ktore daje dziwny posmak do jamy ustnej(napewno nie zgaga-inne odczucie). Amylaza w moczu przekroczona norma o 90% i lipaza w krwi o 50%. Morfologia ok.Gastroskopia w porzadku. Uczucie dziwnego gorąca pieczenia w brzuchu najsilniej odczuwane w nocy 23-2 w nocy.Nikt z lekarzy nie potrafi mi pomoc, kaza czekac i zazywac kreon 1000, moze przejdzie, ale od wrzesnia nie przechodzi. pozdrawiam, ewcik1@interia.pl Ewelina lat 34

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z tego opisu wynika ze choruje Pani na przewlekłe zapalenie trzustki i stąd takie dolegliwości. Nie umiem Pani doradzić co powinna Pani zmienić żeby poprawić jakość życia bez znajomosci pełnej historii choroby. Zalecam wizyte u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam