Uczucie obecności gulki w gardle a pieczenie okolic mostka

Witam! w grudniu bolał mnie brzuch piekło pod mostkiem często mi sie odbijło miałam uczucie kulki w przełyku i ciężkość zołądka, Lekarz stwierdził u mnie refluks i lekarstwa po tych dwóch miesiącach zostało uczucie gulki w przełyku szczególnie po posiłkach czy to może być rak, zaznacze ze moja matka zmarła na raka żoładka. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawia,.

Renata GrzechociĹska

Ze względu na objawy i obciążenie rodzinne sugeruję wykonać gastroskopię.