Uczucie przeskoczenia czegoś w szyi podczas ćwiczeń fizycznych

Witam czy jest możliwość aby poczuć że powstaje tetniak tetnicy szyjnej ? dziś gdy robiłam przysiady ( musiałam za bardzo się napiąć) i poczułam że w szyi po stronie prawej coś mi przeskoczyło. zastanawiam się czy jest możliwe że było to jakieś ścięgno lub miesien szyi czy strzeliła mi tetnica i powstaje tetniak. nadmiernie sie napiełam i poczułam coś takiego. wzrosło mi cisnienie i uszkodziło tetnice ? prosze o pomoc.

Witam,
zapewne odczuwana dolegliwość pochodziła ze struktur kostnych lub mięśniowo-szkieletowych, nie z naczynia.
Może się Pani oczywiście skonsultować z lekarzem na wizycie.

pozdrawiam