Uczucie pulsowania w okolicy jajników

Nie wiem o co chodzi, ale w okolicach jajnikow mam dziwne uczucie. Po lewej stronie, co jakiś czas mi pulsuje.(Podobnie jak oko,gdy brak magnezu) a po prawej stronie, tak ponizej jajnika, odczuwam dziwne bóle. Ginekologicznie jest wszystko w porządku (bylam u lekarza), wiec nie wiem o co chodzi..

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.