Uczucie uwierania pod pachą i kłucie w łopatce podczas wysiłku a nerwobóle po depresji

Czy jeśli mam dziwne wrażenie uwierania pod pachą, a czasami również kłucia w łopatce przy wiekszym wysiłku mam powody do obaw o chorobę nowotoworowa? badania krwi wyszły bardzo dobrza włącznie z OB podczas badania piersi tez nic nie stwoerdzono, ale nikt nie badał mi dołu pachowego?? dodam jeszcze, że jestem księgową, bardzo dużo pracuję na komp., czy mogą być to nerwobóle po niedawno przebytej depresji??pozdrawiam

Witam,

myślę, że warto zweryfikować swój stan zdrowia u lekarza ogólnego, który być może skieruje Panią do specjalisty. W innym wypadku będzie sie Pani zastanawiała i stresowała myśląc o tym, co może być przyczyną kłucia. Tylko lekarz może w Pani sytuacji udzielić profesjonalnej pomocy.

Pozdrawiam