Uderzenia gorąca i nadmierne pocenie, zawroty głowy i nerwica

Witam mam pytanie od pewnego czasu mam uderzenia gorąca bardzo sie poce zdarza sie za mam nudnosci albo zawroty glowy mam nerwice od wielu lat lekarz twierdzi ze to przez to ale nigdy nie mialam takich objawow,zawsze jakos sobie radzilam,mam32 lata i niedoczynnosc tarczycy ostatnie tsh mialam 4 miesiace temu czy to mozliwe ze moze z tarczyca cos sie dzieje ze moze za male hormony biore,do endokrynologa wybieram sie za miesiac,czesto jest mi duszno.

Badania tarczycy to podstawa. Jeżeli jednak tarczyca jest w normie, a ma Pani zdiagnozowane zaburzenia nerwicowe, proszę udać się do wykwalifikowanego psychoterapeuty. Nerwica nie jest jednostką diagnostyczną. Istnieje wiele rodzajów zaburzeń nerwicowych, króre w różny sposób się leczy. Psychoterapua jest zawsze integralną częścią leczenia zaburzeń nerwicowych. Same leki nie pomogą.