Ukłucia pod żebrami i wyniki badań

Witam serdecznie, Od kilku dni czułem ukłucia pod prawym żebrem, wysokość wątroby. Wykonałem dziś morfologię, wyniki idealne (limfocyty % jedynie na 47,6, norma: 12,2-47,1), badanie moczu w normie, glukoza w normie, cholesterol całkowity 155, ALT - 22 (norma 0-55), GGTP - 17 (norma 12-64), CRP - 0,200 (norma 0,000-5,000). Nie miałem jednak zbadanego AST i bilirubiny. Czy powinienem wykonać te badania, czy te wyniki są wystarczające, aby określić, że z moją wątrobą nie ma problemów? Pozdrawiam!

Lek. Katarzyna Szymczak

Dodatkowe badania nie są konieczne. Podane wyniki nie świadczą o chorobie wątroby.
Pozdrawiam