Ułożenie płodu w miednicy w wyniku USG ciąży

Witam.Mialam dzisiaj robione usg i wyszlo ze moje malenstwo ulozone jest w miednicy czy to jest normalne ?co można robic zeby dzidziuś sie przekrecil a chce jeszcze dodac ze moj ginekolog powiedzial ze mam bardzo krótką szyjke.Proszę czy to cos zlego czy donosze ta ciąże? Bardzo sie martwie ze stanie sie cos z dzidziusiem

Lek. Marta Gryszkiewicz

Informacje są zbyt ogólne, a określenia potoczne i niejednoznaczne by móc odpowiedzieć na zapytanie. Najlepiej dopytać swojego ginekologa, który prowadzi ciążę.