USG piersi i dyskomfort związany z węzłami chłonnymi

Witam. Mam 20 lat i często pod prawą pachą odczuwam dyskomfort węzłów chłonnych, który nasila się, gdy naciskam na węzeł. Wynik usg piersi jest następujący: "Obie piersi o budowie gruczołowej. Zmian ogniskowych obustronnie nie stwierdza się. Skóra, tk. podskórna oraz przewody mlekowe w normie. W dołach pachowych nie stwierdza się powiększonych węzłów chłonnych." Co to w takim razie może być? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.