Ustalenie dnia cyklu po stosowaniu tabletek Naraya

Witam. Od jutra zaczynam 3 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych NARAYA (żeby wyciszyć jajniki po pękniętej torbieli). Po zakończeniu tego opakowania a przed rozpoczęciem stosowania leku CLOSTILBEGYT (zaczynam brać od 3 dniu cyklu ) mam wykonać badania hormonów : FSH,LH, PROLAKTYNA (3-5 dzien cyklu) czyli kiedy? Czy miesiączkę po 3 opakowaniu NARAYA mam wziąć za poczatek kolejnego cyklu i wykonać wtedy badania hormonalne czy dopiero po 7 dniowej przerwie? Z gory dziękuję za odpowiedź

Badania poziomow hormonów powino sie wykonywać w 3-5 dniu cyklu naturalnego (a ni epo odstawieniu antykoncepcji). Ale idąc na skróty można oczywiście przyjąć pierwszy dzień krwawienia po odstawieniu DTA jako pierwszy dzeń cyklu. Choć to z cyklem niewiele wspólnego mieć będzie....