Utrata wagi i zawroty głowy oraz bóle brzucha

Znacznie tracę na wadze, często słabo sie czuję, miewam zawroty głowy, często również boli mnie brzuch i prawie zawsze jest mi zimno. Czym to może być spowodowane? Dodam też, że mam stwierdzoną depresję.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza