Waga u 24-letniej kobiety

Mam 24lata, waga wacha mi sie 52-54kg i mam 170cm wzrostu. Czy jest to odpowiednia waga?

Dr Aneta Bednarek

Jeśli wyniki badań ma Pani w normie, czuje się Pani dobrze, regularnie miesiączkuje i dobrze się odżywia to waga jest prawidłowa.

Witam serdecznie!
Pani masa ciała według BMI (wskaźnika masy ciała) wskazuje na niedowagę. Polecam wykonać analizę składu ciała, która da szczegółowy obraz kondycji i stanu organizmu.

Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska