Wahania apetytu u 20-latki

Witam, mam pytanie. Od kilku lat mam problem z jedzeniem. Mam 20 lat, 180 cm wzrostu i 54 kg wagi. Obecnie mam zachwiany apetyt. Jednym dniem mogę jeść i się na jem. Ciągle jestem głodna a tydzień nie potrafię przełknąć nic oprócz picie wody ponieważ po zjedzeniu jest mi od razu nie dobrze i mam mdłości, nawet na samą myśl jest mi niedobrze. Z racji tego często teraz choruję, nabawiłam się nawracającej astmy oskrzelowej, często łapię infekcję co kończy się zapaleniem oskrzeli. Proszę o Pomoc.

Ciężko określić czym spowodowane są Pani zaburzenia trawienia. Poprzez nieprawidłowe odżywianie spada odporność układu immunologicznego i właśnie dlatego łapie Pani częste infekcje. Proponuję udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania np. morfologia krwi, badanie moczu, ewentualnie próby wątrobowe i amylazy trzustkowe. Może lekarz wykona usg jamy brzusznej i będzie w stanie odkryć przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn

Proponowałabym początkowo wizytę u lekarza rodzinnego, który powinien zlecić podstawowe badania. Według mnie należy zwrócić uwagę na układ trawienny i zbadać Pani organizm pod tym kątem. Pozdrawiam