Wahania nastrojów, zawroty głowy, bóle serca

Od tygodnia mam hustawki nastrojow.jestem bardzo smutna.nie wiem dlaczego tak jest, wszystko jest ok tylko niedawno mialam sporo stresu ale juz sie go pozbylam jednak zly nastroj jest nadal.czasem sie boje przyszlosci.mam zawroty glowy bole serca poczucia omdlenia momentami bardzo slaby wzrok itd. Nie moge spac w nocy i mam koszmary kazdej nocy inne. Dodam ze wyniki badan sa w porzadku. Wiecie co to moze byc?

Witam serdecznie,
warto skonsultować się z psychologiem, opisuje Pani wahania nastrojów oraz objawy typowe dla zaburzeń po przebytym stresie. Trudno o jednoznaczną diagnozę przez internet, jednak z całą pewnością warto konsultować się ze specjalistą. Takie objawy da się leczyć, dobrą formą leczenia jest psychoterapia, jednak w pierwszej kolejności istnieje potrzeba dokonania pełnej diagnozy. Dlatego zachęcam do wizyty u specjalisty psychiatry lub psychologa. Pozdrawiam.

Witam, ma Pani huśtawki nastrojów, odczuwa smutek, lęk przed przyszłością. Odczucia somatyczne, bóle serca, poczucie omdlenia, problemy ze snem, mogą być związane z zaburzeniami lękowymi. Napisała Pani że miała ostatnio sporo stresu, z którym sobie poradziła. Czynnik który był źródłem stresu już na Panią nie wpływa, ale wciąż może odczuwać Pani jego skutki. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem. Warto się zastanowić nad źródłem stresu, przyjrzeć się Pani odczuciom, jak poradzić sobie w tej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie