Wątpliwości przed zawarciem związku małżeńskiego

Witam. Zastanawiam się, czy jestem normalna. Mam wspaniałego narzeczonego i powinnam być przeszczęśliwa, ale ciągle łapię się na myśleniu o innych mężczyznach. Ślub zaplanowaliśmy na przyszły czerwiec i im bliżej tego terminu, tym częściej myślę, że może to za wcześnie. A może to nie ten jedyny..? Kiedy jesteśmy razem, jestem pewna na 100% że to on, uwielbiam z nim być, ale kiedy jestem sama, mam wątpliwości. Podoba mi się wielu innych facetów - czy to normalne???

watpliwosci i strach przed slubem, czesto jest "normalny" i rownie czesto jest zapowiedzia ciagu dalszego...mysle, ze zamiast oceniac sie i psuc sobie nastroj, wartoby sie bylo przyjrzec swoim watpliwosciom i lękom. co za tym stoi, jak sobie z tym radzic....pomocny moze byc terapeuta lub zyczliwy przyjaciel
pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, decyzja o ślubie czasem powoduje wątpliwości co do przyszłości związku. Rozpoczyna Pani kolejny etap w życiu. Czego Pani obawia się w związku ze ślubem? Jak postrzega Pani małżeństwo? To że dostrzegamy atrakcyjność innych osób nie jest niczym złym, ważny jest kontekst. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl