Wiarygodność testu ciążowego wykonanego po miesiącu od stosunku

Witam.14 dni po stosunku robiłam test wyszedł negatywny,postanowiłam wykonać go po ponad miesiącu,bo okres mi się spóźniał. Wykonując test dałam 4 duże krople i wyszła jedna czerwona kreska,ale okienko wyniku było namoknięte przez mocz.Czy mimo tego wynik jest wiarygodny?

Witam. Test wykonany w czasie spodziewanej miesiącami powinien być wiarygodny. Oczywiście dla pewności warto powtórzyć oznaczenie za kilka dni.