Wiele skrzepów przy obfitych miesiączkach

Witam. Problem mój tkwi w tym iż mam bardzo obfite miesiączki przy czym mam bardzo dużą ilość skrzepów. Przypominam również że mam niedokrwistość oraz jest to mój pierwszy miesiąc zaprzestania brania tabletek antykoncepcyjnych oraz przyjmowałam je przez 9 miesięcy. Co może być spowodowane że mam tyle skrzepów ?.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę,że może to byc efekt przyjmowanych tabletek, przy utrzymywaniu się objawów konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa.