Wpływ ciąży na tworzenie się guzków w piersiach

Witam,mam pytanie dotyczace guzkow w piersi.W wieku 17 lat zostal mi usuniety gruczolakowlokniak,obecnie jestem w 8 miesiacu ciazy i w tej samej piersi tym razem po wewnetrznej jej stronie blisko sutka znalazlam niewielkich rozmiarow twardy guzek o owalnym ksztalcie.Czy to moze byc kolejny taki sam guzek?Wydawalo mi sie ze dobrze badam piersi i sama nie wiem kiedy ten guzek sie pojawil.Czy ciaza mogla miec na to wplyw?Czekam na wizyte u specjalisty i bede wdzieczna za odpowiedz.Pozdrawiam.Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.