Wrodzona niedoczynność tarczycy a anemia

witam chciałam się poradzić si się też spytać co może mi być ponieważ od paru dni mam tak że źle się czuję mam zawroty głowy kołatanie serca chce mi się spać jestem zmęczona nawet jeśli kładę się spać a rano wstaję to czuję się jak bym w ogóle nie spała dalej jestem zmęczona i bierze mnie na wymioty a wiem że na pewno nie jestem w ciąży czy to może być anemia? Chciałam też przybliżyć że mam wrodzoną niedoczynność tarczycy

Dobry wieczór,

Aby postawić ostateczną diagnozę proszę oznaczyć sobie morfologię krwi oraz przesiewowo TSH we krwi rano na czczo, bez leków. Jeśli w badaniach wystąpią jakieś odchylenia od normy, to powinna się Pani zgłosić do lekarza. Podawane przez Panią objawy mogą być objawami anemii, choć nie tylko.

Pozdrawiam
Marek Derkacz