Wydzielina w gardle a nieświeży oddech

Mam problem z nieświeżym oddechem, czuję coś przy przełykaniu, jest wydzielina w gardle, która nasila się, gdy wejdę do zimnego pomieszczenia. Moje wyniki badań: ALAT 51, tsh 4,26, cholesterol: 195, cholesterol HDL 39, triglicerydy 306. Mocz: SG >=1.030, pH 5,0, PRO TRACE URO 0.2 E.U./dl, COLLOR YELLOW, CLARITY MĘTNY NABŁONKI WIELOKĄTNE B. LICZNE NABŁONKI OKRĄGŁE 0-1 LEUKOCYTY 0-3. Byłam u kilku lekarzy lecz nie ma poprawy. Zrobić na własną rękę tomografię? Tylko jaką?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczna jest wizyta u lekarza stomatologa oraz gastroenterologa. być może warto byłoby wykonać badanie gastroskopowe. Konieczne jest także sprawdzenie czy zęby są zdrowe.