Wynik badania glukozy i rozmazu krwi a pieczenie w przełyku

Witam mam podwyższone glukoze 109,oraz neut 80% drugi wynik neut 9.12 co to oznacza mam astme alergiczną niedawno byłam cchora mam pieczenie w przełyku czy moze mam grzybice bardzo prosze mi pomóc odpowiedzia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik glikemii na czczo wymaga wdrożenia diagnostyki w kierunku cukrzycy. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.