Wynik badania USG jamy brzusznej 58-latki

Bardzo proszę o lekarską interpretację badania USG j. brzusznej. Jestem kobietą, mam 58 lat, stan po histerektomii(z powodu Ca). 1. "...Wątroba niepowiększona, hyperechogeniczna z osłabieniem echa ku tyłowi z cechami stłuszczenia, bez zmian ogniskowych. 2. Nerka prawa kształtu, wielkości i echogeniczności prawidłowej, w części środkowo-dolnej nagromadzenie cieni hyperechogenicznych o średnicy 9 mm z cieniem akustycznym - najprawdopodobniej złóg, bez zastoju. ..." Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wątroba z cechami stłuszczenia, w nerce znaleziono złóg - kamień, przyczyna kamicy nerkowej. Proszę skonsultować wynik z lekarzem kierującym.
Pozdrawiam