Wynik MR głowy 25-latki do analizy

Dzień dobry. Z powodu ostrych bólów prawej strony głowy i oka (zaburzenie widzenia, problem z utrzymaniem równowagi) i znacznego osłabienia prawej nogi, skierowano mnie na RM głowy. Oto jego wynik: Brak ognisk demielinizacyjnych. Po podaniu kontrastu w lewym płacie czołowym uwidocznione naczynie o śr. 1.8 mm, sięgające od okolicy rogu przedniego komory bocznej w kierunku zatoki żylnej opony twardej. Wizytę u neurologa mam za 2 miesiące. Proszę mi powiedzieć czy jest się czym martwić? Pozdrawiam

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Jak częste bóle głowy? Kiedy zaburzenia widzenia i jak długo trwają ?
Kiedy zaburzenia równowagi?
Kiedy było osłabienie prawej nogi?? Czy objawy występują łącznie czy oddzielnie? I
le trwają ? Czy mijają całkowicie ?
Opisane nietypowe naczynie w lewym płacie czołowym nie musi mieć związku ze zgłaszanymi objawami...
Pozdrawiam