Wynik MR głowy z kontrastem u 24-latki

Witam, dziś odebrałam wynik MR z kontrastem. Niestety nie wiem jak zinterpretować treść badania. Proszę o pomoc. Do lekarza ide dopiero za dwa miesiące . "hiperintensywne ognisko śr. 4 mm w obrazach T2 i FLAIR zlokalizowano w istocie białej płata czołowego L, w fazie CM ulega dyskretnemu wzmocnieniu, w opcji hemo widoczne dyskretne złogi hemosyderyny - ha cavernosus po niewielkim krwawieniu". Czy powinnam się poważnie martwić?

Opis MRI jak w opisie, minimalne zmiany, do interpretacji klinicznej.
Do omówienia z NEUROLOGIEM, do pełnej konsultacji.
Pozdrawiam