Wynik MR kręgosłupa 45-latki do analizy
Proszę o zdiagnozowanie mego MR.Badanie kręgosłupaL/S w sekwencji FSE,;spłycenie lordozy lędzwiowej,prawowypukła skolioza;zaostrzenia na krawędziach trzonówL-S krążki m-k L4/5,L5/S1 o obniżonym sygnale;krążkiL1/2 L2/3 L3/4 odwodnione,centralno prawoboczna wypuklina krążka m-k L4/5z modelacją worka oponowego i przewężeniem otworu mk prawego z możliwoscią kontaktu z korzonkiem nerwowym;okrężna lateralizujaca na lewo wypuklina krązka mk L5S1z modelacja worka oponowego ze zwezeniem otworow mk lewego

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz łączna interpretację powyższego badania. wynik wskazuje na chorobę zwyrodnieniowa kręgosłupa. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.