Wynik OB i morfologia krwi

trzy miesiące temu wynik OB był 60 aktualny 90 .Morfologia WBc -7,8, PLT 576,1 ,RBC-3,39 HGB-9,3, HCT-27,8 MCV- 82,0 MCH - 27,4 , MCHC - 33,5 Limfocyty-18.Reumatologicznie nie ma żadnych objawów ,był endoskopowo usuwany kamień z pęcherza 12.07.2013.bez powikłań.Stwierdzona w lutym anemia .Do jakiego specjalisty mam się zwrócić ?? proszę i dziękuję
ponad rok temu

Witam serdecznie. Anemia w każdym przypadku wymaga dokładnej diagnostyki i ustalenie źródła utraty krwi. Proszę zgłosić się do specjalisty chorób wewnętrznych, ewentualnie lekarza rodzinnego, który pokieruje całym procesem. Konieczne jest przy tym ponowne oznaczenie pełnej morfologii krwi obwodowej z ręcznym (!) rozmazem oraz ustalenia czy nie mamy do czynienia z krwawieniem z przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia).