Wyniki badania hormonów tarczycy a huśtawki nastrojów, tycie, ucisk w gardle i problem ze złapaniem powietrza

Witam ,mam pytanie odebralam wyniki badan tarczycy wiem ze choruje na Hashimoto. Bardzo zle sie czuje mam hustawki nastroju,tyje ,uczucie kuli w gardle ,brak zlapania powietrza,czy moze byc to przyczyna Hashimoto? ft3 4,8 TG-AK8(TAK) 6822 U/ml-norma 100 f4 21,4 TPO-AK(MAK) 4147 U/ml-norma 100 tsh basal 0,81 TSH-RezeptorAk 3 U/l dodad ze wyniki byly robione w Niemczech,ale nikt nie potrafi mi tego wyjasnic...prosze o pomoc co znacza te wyniki,te 6822 ft3 jest tak strasznie podwyzszone.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. Wyniki są nieprawdziwe. Wskazana jest wizyta u lekarza.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza