Wyniki badania krwi 17-latki

dzi ś odebrałam wyniki mojej córki proszę o zdiagnozowanie bardzo sie denerwoje bo wszystko nie jest ok oto wyniki te złe MCH28,70 MCHC 37,3 MCV 76,9 % LIMFOCYTÓW 45,5 MIKROSKOPOWY ROZMAZ KRWI NEUTROFILE PAŁECZKOWATE 7 NEUTROFILE SEGMENTOWANE 42 LIMFOCYTY 41 RESZTA WYNIKÓW W NORMIE CÓRKA MA LAT 17

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Podstawowe wyniki morfologii są prawidłowe. Interpretacja zależy od przyczyny, z powodu której zlecono badanie. Jeżeli miało ono charakter kontrolny, to za opisywane niewielkie zaburzenia może odpowiadać niedobór żelaza.