Wyniki badania wątroby rok po usunięciu macicy wraz z przydatkami z powodu nowotworu złośliwego

Witam serdecznie mam takie wyniki proszę o ich interpretację :Wątroba normoechogenna z obszarem hypererchogennym mocno wysyconm, dobrze odgraniczonym w płacie prawym o wym 4mm- naczyniak?cień uwapniony?bardzo bym prosiła o interpretacje, są to wyniki badan mamy, która miała rok temu nowotwór złośliwy macicy 1 stopnia usunięto macice z przydatkami, lekarze mówili ze nie było naciekań, wszystko było w porządku aż tutaj takie wyniki,czy to może coś być groźnego bardzo się boje proszę o pomoc

Opis nie sugeruje przerzutu do wątroby jakiegokolwiek nowotworu. Na przyszłość - pisać nazwę nowotworu, w przypadku raka macicy jest mozliwe co najmniej 3 różne typy nowotworu, o różnym przebiegu, rokowaniu