Wyniki kolposkopii a konieczność leczenia

Hpv 52 mRNA dodatnie p16/ki67 ujemne zmiany LSIL CIN1. Kolposkopia nieprawidlowa tzn mozliwe zmiany w kanale szyjki. Jakie leczenie? Prosze o porade

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Zazwyczaj w takich wypadkach wykonuje się konizację szyjki macicy ale każdego pacjenta powinno traktować się indywidualnie, w związku z tym powinna Pani udać się do swojego lekarza prowadzącego, który stwierdzi jakie postępowanie będzie najlepsze w Pani wypadku.